Služby

Řezaná grafika

Pomocí řezané grafiky vyrábíme a realizujeme polepy automobilů, karavanů a dodávek. Řezaná grafika je vhodná pro výrobu textů, log a jednodušších grafik. Na výběr je přes 150 odstínů barev v životnosti od 3 do 7 let.

One Way Vision polepy

Jedná se o speciální certifikovanou děrovanou folii, která je určená k potisku. Propustnost světla je cca 60%. Například boční a zadní okna u automobilu lze polepit one way vision fólií. Fólie má speciální vlastnost, že je vidět ven a není vidět dovnitř v závislosti na světelných podmínkách. 

Kombinovaná grafika

Tento typ grafiky použijeme tam, kde nám nestačí barevnost fólií. Barvu nebo část grafiky lze natisknout, vyřezat a aplikovat společně s řezanou grafikou.


Celopolepy

Chcete změnit barvu auta? Tím pádem je pro vás celopolep ideální varianta. Zvolenou fólií se tzv. "zabalí" celé auto. Fólie lze různě kombinovat. Na tento druh polepu lze dále aplikovat řezanou grafiku. Celopolep lze realizovat i s vlastním grafickým návrhem, grafiku natisknout a posléze aplikovat. U této varianty není žádné omezení co se týká barevnosti grafiky.

Ochrana laku

Ochranná fólie je spolehlivé řešení, jak předcházet šrámům a škrábancům na laku vozidla, motocyklu nebo jízdního kola.
Služby pro dopravní podniky

Dlouhodobá spolupráce pro sjednocení vzhledu vozového parku a udržení konzistentního designu.